O firmie

Nowoczesny Magazyn. To nasze motto i kierunek naszych działań. Ilekroć pomyślisz o potrzebie budowy lub modernizacji powierzchni magazynowych, przemysłowych czy produkcyjnych – pomyśl o nas. Tworzymy nie tylko optymalne rozwiązanie techniczne – tworzymy stabilną moc zaufania pomiędzy naszą firmą i odbiorcami naszych rozwiązań.

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania transportu wewnętrznego. Oferujemy rozwiązania dostosowane do każdej branży. Kompleksowo realizujemy każde zlecenie od projektowania, przez produkcję montaż oraz serwis. Przenośniki rolkowe taśmowe to nasza codzienność, naszym wyzwaniem jest wprowadzenie rozwiązań opartych na automatyce magazynowej w Państwa magazynie. Polecamy przenośniki rolkowe taśmowe.

Wprowadzenie przenośników rolkowych i przenośników taśmowych pozwoli Państwa firmie śmiało wchodzić w przyszłość. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę regałów magazynowych. Sprawdź naszą ofertę na przenośniki rolkowe i przenośniki taśmowe.

W naszej ofercie znajdują się:

Przenośniki rolkowePrzenośniki paskowe
Przenośniki rolkowe napędzanePrzenośniki płytkowe
Przenośniki rolkowe nienapędzaneŁuki rolkowe
Przenośniki taśmoweStoły rolkowe
Przenośniki łańcuchoweStoły kulowe

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów, hal przemysłowych i warsztatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy wózki widłowe systemowe, wózki widłowe wąsko korytarzowe, regały magazynowe, antresole magazynowe, pomosty magazynowe, przenośniki rolkowe, taśmociągi, części zamienne oraz serwis wózków widłowych.

Kim jesteśmy?

Nowoczesny Magazyn. To nasze motto i kierunek naszych działań. Ilekroć pomyślisz o potrzebie budowy lub modernizacji powierzchni magazynowych, przemysłowych czy handlowych – pomyśl o nas. Tworzymy nie tylko optymalne rozwiązanie techniczne – tworzymy stabilną moc zaufania pomiędzy naszą firmą i odbiorcami naszych rozwiązań.

Dlaczego my?

Wyjątkową pozycję naszej firmy tworzymy dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doskonałej znajomości zagadnień związanych z wyposażeniem oraz logistyką magazynową. Nie boimy się promować wśród naszych odbiorców nowatorskich rozwiązań automatyki magazynowej. Cechuje nas umiejętność bezpiecznego i efektywnego wdrożenia nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Kilkanaście lat naszych doświadczeń, wiedza i kompetencje naszego zespołu a także elastyczne podejście do klientów czyni nas dynamiczną i nowoczesną firmą.

Jak działamy?

Zaczynamy od doradztwa. Na tym etapie powstaje koncepcja, z której korzystamy przez cały czas trwania przedsięwzięcia. Projektujemy tak, aby maksymalnie wykorzystać nie tylko powierzchnię i możliwości personalne kontrahentów ale przede wszystkim potencjał naszego zespołu. Niezmiernie ważna jest rozsądna polityka kosztowa – my o tym wiemy. Zdajemy sobie również sprawę w jak znaczącym stopniu wdrożone przez nas projekty przez długie lata będą wpływać na koszty utrzymania i obsługi powierzchni. Nie istnieją dla nas zagadnienia nietypowe tak bardzo, że nie chcielibyśmy się z nimi zmierzyć.

Sprawdź naszą ofertę na antresole magazynowe, wózki widłowe systemowe i wózki widłowe wąsko korytarzowe!